Çorluda okullar kapandı esnafın yüzü güldü « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorluda okullar kapandı esnafın yüzü güldü

Çorluda okullar kapandı esnafın yüzü güldü

Çorluda okullar kapandı esnafın yüzü güldü

Çorluda okulların kapanmasının ardın-dan karnelerini alan öğrenciler en çok esnafın yüzünü güldürdü.

2011-2012 Eğitim öğretim yılının tamam-lanmasının ardından Çorlu’da 44 bin 210 öğrenci karne sevinci yaşamasının ardından şimdide karne hediyesi heyecanı yaşıyorlar.

Özellikle karnelerin verilmesi ise en çok esnafın yüzünü güldürmüş durumda. Karne hediyesi olarak birinci sırada bisiklet, cep telefonu ve bilgisayar geliyor.

Çorlu’da yıllardır bisikletçilik yapan Gürcan Sural, her yıl olduğu gibi bu yılda karnelerin verilmesiyle birlikte öğrencilerin en büyük tutkusu bisiklet olduğunu ve sektöründe böylece hareketlilik yaşandığını belirtti.

Sural “ Karnelerin verilmesiyle birlikte bizim sektörümüzde bir hareketlilik yaşanmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda okullar kapanmasıyla satışlarımızda bir artış gözleniyor.

Sektörde zaten yaklaşık 4 ay iş yapabiliyoruz,üç tekerlekliden elektrikli bisiklete kadar tüm çeşitlerimiz mevcut ve her bütçeye göre de ürün bulunabiliyor”dedi.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları