Çorlu’da Sokaklara Kilit Taşı Uygulaması başladı « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorlu’da Sokaklara Kilit Taşı Uygulaması başladı

Çorlu’da Sokaklara Kilit Taşı Uygulaması başladı

Çorlu’da Sokaklara Kilit Taşı Uygulaması başladı

Çorlu Belediyesi Başkan Vekili Abdullah Baş ve Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Sarıkurt, Muhittin Mahallesi Bağlariçi Mevkii’nde devam eden kilit taşı çalışmalarını yerinde inceledi.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Muhittin Mahallesi Bağlariçi Mevkii’nde kilit taşı uygulaması yapılan sokaklarda yapılan incelemelerin ardından Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Sarıkurt, “3. Etap altyapı çalışmalarını tamamladığımız Muhittin Mahallesi’nde 2011 yılında asfalt ve kilit taşı uygulamasına başlamıştık.

Ancak kış aylarının gelişiyle ara vermek zorunda kaldık. Halkımızın gösterdiği sabır ve anlayıştan dolayı teşekkür ederiz. Bu sene de ilçemizin muhtelif yerlerinde eş zamanlı olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kilit taşı hem kullanışlı olması hem de estetik yönden vatandaşlarımızın da destek verdiği hizmetlerimizden biridir. Halkımızın da bu yöndeki taleplerini göz önünde bulundurarak bu sene kilit taşı uygulamasına hız verdik.

Bu kapsamda Zeytindalı Sokak Aralığı, Leylak Sokak ve bağlantı yolları, Şebnem Sokak, Bülent Ecevit Bulvarı’nın 3’üncü etabı ile Bağlariçi Mevkii’ndeki bağlantı yolları, Unilever İş İlköğretim Okulu’nun civarında bulunan yollar tamamlandı. Dumlupınar Caddesi ve Azim Sokak Aralığı’nda çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzdeki günlerde Sağlık Mahallesi Selimiye Caddesi ve Yeşiltepe Ahenk Caddesi’nde kilit taşı uygulamasına başlayacağız” dedi.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları