Çorluda Şüpheli çanta yol kapattı « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorluda Şüpheli çanta yol kapattı

Çorluda Şüpheli çanta yol kapattı

Çorluda Şüpheli çanta yol kapattı

Çorluda minibüs durağında unutulan çanta korku dolu anlar yaşattı. Şüpheli çanta nedeniyle yol trafiğe kapatılırken çay bahçesi de boşaltıldı.

Olay, Omurtak Caddesi Atatürk Anıtı durağından meydana geldi. Durakta spor çantası olduğunu gören vatandaşlar hemen polis haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri durağın çevresini şerit altına almasıyla caddeyi de trafiğe kapattı.

Daha sonra ise minibüs durağının arkasında bulunan çay bahçeside polis tarafından boşaltıldı. Paketin açılması için ise Tekirdağ il Emniyet Müdürlüğünde bulunan bomba imha ekibine haber verildi. Bu sırada polislerin yanına gelen A.D çantanın kendisine ait olduğunu söyledi.

Bunun üzerine çantanın yanına giden A.D ve polisler daha sonra çantayı açtılar. İçinde giyim eşyası çıkması üzerine ifadesi alınmak üzere A.D polis merkezine getirildi.

Marmara Ereğlisinden Çorlu’da bulunan bir yakınana geldiğini belirten A.D “ Misafirliğe geldim. Dalgınlıkla çantayı durakta unutmuşum, sonra ararken Atatürk meydanına geldiğimde kalabalığı gördüm ve polislere durumu söyleyince çantamı buldum” dedi.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları