Çorlu’da yer alan otobüs durakları yol çizgileri ile belirleniyor. « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorlu’da yer alan otobüs durakları yol çizgileri ile belirleniyor.

Çorlu’da yer alan otobüs durakları yol çizgileri ile belirleniyor.

Çorlu’da yer alan otobüs durakları yol çizgileri ile belirleniyor.

Çorlu’da şehir içi trafiğin aksamasının önüne geçmek için otobüs duraklarının bulunduğu yerlerde, kaldırımların elverdiği noktalarda otobüslere durak cepleri oluşturan Çorlu Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, kaldırım ve yol durumunun uygun olmadığı yerlerde ise, yol üzerinde çizilen çizgilerle otobüslerin durup yolcu alacakları durak yerleri çizildi.

Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünce belirlenen durak yerlerinin Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından çizildiğini belirten belediye yetkilileri, durak yerleri olarak belirlenen bölgelere araç park edilmemesi gerektiğinin altını çizdiler.

Otobüs durağı olarak tespit edilen yerlere araç park edildiği zaman yolcu almak için duran otobüsün yolda durmak zorunda kaldığını belirten yetkililer, bu durumda trafik akşınında da aksamalar yaşanıyor. Hem de yolcular otobüslere binerken güçlük yaşıyorlar. Sürücülerden isteğimiz otobüs duraklarının ceplerine ve durak yeri olarak yol çizgileri ile belirlenen yerlere araç park etmemeleridir” şeklinde konuştular.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları