Çorludaki Yangın can aldı « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorludaki Yangın can aldı

Çorludaki Yangın can aldı

Çorludaki Yangın can aldı

Çorluda çiftlikteki barakada çıkan yangında evli ve üç çocuk babası 57 yaşındaki Çetin B. yanarak hayatını kaybetti. İtfaiye tarafından çıkan yangın ise kısa sürede söndürüldü.

Olay, Zafer Mahallesinde bulunan Çetin B.’a ait çiftlikteki barakada meydana geldi.

Akşam saatlerinde barakaya giden B., burada sobayı yakarak uykuya daldı. Henüz nedeni bilinmeyen bir şekilde barakanın çatısından alevlerin yükseldiğini gören vatandaşlar hemen itfaiye haber verdi.

Kısa sürede alay yerine gelen Çorlu belediyesine ait iki itfaiye aracı yangına müdahale etmeye başladı. Bu sırada Çetin B.’ın yakınlarının olay yerine gelmesiyle itfaiyecilere içeride Çetin B.’ın olabileceğini söylediler. Bunun üzerine içeriye giren itfaiye erleri kapı girişinde Çetin Bak’ı yerde baygın halde buldu.

AMBULANSA KONDU.
Hemen olay yerindeki ambulans konan Çetin B. sağlık ekibinin yaptığı tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Cumhuriyet Savcısını olay yerine gelerek bir süre olay yerini inceledi ve bilgiler aldı. İncelemenin ardından hayatını kaybeden Çetin B.’ın cesedi otopsi yapılmak üzere Çorlu Devlet Hastanesine kaldırıldı.

YANGINLA İLGİLİ İNCELEME YAPILACAK.
Çorlu belediyesi itfaiye Müdürü Faruk Yücel ise yangın ile ilgili olarak henüz bir şey söylemenin erken olduğunu belirterek “Arkadaşlarımız şuanda olayın nasıl meydana geldiği ile ilgili olarak çalışmalarını sürdürmektedir.
Yapılacak detaylı incelemenin ardından yangının çıkış nedeni belirlenecektir” dedi. Olay ile ilgili olarak soruşturma sürüyor.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları