Çorlu’lu Dünya Şampiyonu sadece destek bekliyor « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Çorlu’lu Dünya Şampiyonu sadece destek bekliyor

Çorlu’lu Dünya Şampiyonu sadece destek bekliyor

Çorlu’lu Dünya Şampiyonu sadece destek bekliyor

Çorluda 12 yaşında olmasına rağmen karate dalında katıldığı uluslararası müsabakalarda ülkeyi başarıyla temsil eden Melek Ecem Taşçı tek isteğinin kendisine destek olunması.

Çorlu’da 12 yaşında olmasına rağmen karate dalında katıldığı uluslararası müsabakalarda ülkeyi başarıyla temsil eden Melek Ecem Taşçı tek isteğinin kendisine destek olunması.

Spora küçük yaşta başlayan ilköğretim okulu öğrencisi Melek Ecem Taşçı, küçük yaşına rağmen karate sporunda katıldığı gerek yerel, gerekse uluslar arası müsabakalarda kazandığı madalyalarla geleceğin sporcusu arasına girmeyi başardı.

Bu yaşına rağmen 19 madalya ve kupanın sahibi olan küçük Taşçı bu sporu çok sevdiğini ve daha büyük başarılara imza atmak isteğini belirtti. Yeterince destek olmamasından büyük sıkıntı çektiğini dile getiren küçük karateci “Ben bu sporu çok seviyorum. Bugüne kadar aldığım başarılarda hocalarımın ve ailemin büyük destekleri var” dedi.

HİÇ KİMSE ARAYIPTA TEBRİK ETMEDİ.

En son katıldığı Balıkesir’deki müsabakalarda kendi yaş kategorisinde Dünya 1’inciliğinde altın madalya, yine aynı müsabakalarda Dünya 3.’lüğünde ise Gümüş madalya kazandığını belirten Melek Ecem Taşçı “ Son katıldığım yarışmada dünya 1.’liği ve Dünya 3.’lüğü kazandım. Ne belediye başkanı nede kaymakamlık arayıp ta beni tebrik etmediler. Ben sadece bunu istiyorum arasınlar tebrik etsinler bir sporcunun beklediği budur. Ancak bizim burada böyle oluyor. Benimle birlikte mücadelelere gelen diğer sporculara yaşadıkların bölgelerdeki belediye, kaymakamlık sahip çıkıyor ancak burada böyle bir şey yok. Bu beni çok üzüyor”dedi.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları