Dünya Kur’an-ı Kerim okuma şampiyonu Hafız Selman Okumuş Kapaklı’ya geliyor « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - KAPAKLI HABERLERİ - Dünya Kur’an-ı Kerim okuma şampiyonu Hafız Selman Okumuş Kapaklı’ya geliyor

Dünya Kur’an-ı Kerim okuma şampiyonu Hafız Selman Okumuş Kapaklı’ya geliyor

Dünya Kur’an-ı Kerim okuma şampiyonu Hafız Selman Okumuş Kapaklı’ya geliyor

2004 yılı Dünya Kur’an-ı Kerim okuma şampiyonu Hafız Selman Okumuş, Kapaklı Belediyesi tarafından Beyaz Saray Düğün Salonu’nda düzenlenecek Kutlu Doğum Programı’nda Kur’an ziyafeti sunacak.

Kutlu Doğum Haftası kapsamında Kapaklı Belediyesi’nce hazırlanan program belli oldu.

PROGRAM PAZARTESİ DÜZENLENECEK
Kapaklı’da Kutlu Doğum Haftası etkinliği 16 Nisan’da Beyaz Saray Düğün Salonu’nda gerçekleşecek. Program saat 20.30’da başlayacak.

GELENEKSEL HALE GELDİ
Kapaklı Belediye Başkan Yardımcısı İrfan Demir, Kapaklı Belediyesi olarak Kutlu Doğum programlarını geleneksek hale getirdiklerini söyleyerek,‘’Peygamber Efendimizin dünyaya teşriflerini, tüm Kapaklı halkı ile birlikte yine en iyi şekilde kutlayacağız. ‘’dedi.

“DÜNYA ŞAMPİYONU GELECEK’’
Belediye olarak bu yıl daha farklı bir etkinlik düzenleyeceklerini kaydeden Demir, ‘Peygamber’imizi en güzel anlatan Kuran-ı Kerim’dir. Biz de bu kapsamda 2004 yılı Dünya Kur’an-ı Kerim okuma şampiyonu Hafız Selman Okumuş’u Kapaklı’ya getireceğiz’’ diye konuştu.

SEMAZEN GÖSTERİSİ SUNULACAK
Demir program kapsamında ayrıca Dünya Mevlithanlar Cemiyeti Başkan Vekili Hafız Celalettin Şensoy’un da etkinlikte hazır bulunacağını aktararak, ‘’Hafız Şensoy’un yöneteceği Huzur İlahi Grubu da semazenler eşliğinde bir gösteri sunacak.’’ dedi.

“HERKESİ BU ŞÖLENİ YAŞAMAYA DAVET EDİYORUZ’’
Etkinliğin Hz. Peygamber ve kardeşlik ahlakı temasında gerçekleşeceği bilgisi veren İrfan Demir, şunları kaydetti: ‘’Huzur, kardeşlik, birlik ve beraberliği temsil eden etkinliğe tüm halkımızı davet ediyoruz.’’

Popüler aramalar

selman okumuş (105)

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları