Edirne Emniyetinden Başarılı Öğrencilere Karne Hediyesi « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - EDİRNE HABERLERİ - Edirne Emniyetinden Başarılı Öğrencilere Karne Hediyesi

Edirne Emniyetinden Başarılı Öğrencilere Karne Hediyesi

Edirne Emniyetinden Başarılı Öğrencilere Karne Hediyesi

Edirne Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, ilk yarıyılı takdir ve teşekkür belgesi alarak kapatan Fevzipaşa İlköğretim Okulu öğrencilerini, karne hediyesi olarak sinemaya götürdü.

Dar gelirli Roman ailelerin çocuklarının öğrenim gördüğü Meydan Mahallesi’ndeki Fevzipaşa İlköğretim Okulu’nda takdir ve teşekkür belgesi alan başarılı 30 öğrenci, Edirne Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ve Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri tarafından sabah okullarından alındı.

Bir alışveriş merkezindeki sinemaya götürülen öğrenciler, ‘Alvin ve Sincaplar 3: Eğlence Adası’ adlı animasyon filmi, polis memurlarıyla birlikte seyretti.

Başarının ödüllendirilmesi amacıyla düzenlenen etkinliğin, öğrencilerin sosyalleşmesi açısından önemli olduğunu söyleyen Fevzipaşa İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği Başkanı Turan Şallı, “Geçen yıl ilk kez düzenlenen etkinliği bu yıl da tekrarlıyoruz. Katkılarından dolayı Edirne Emniyet Müdürlüğü personeline teşekkür ederiz” dedi.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları