Edirne’de Şüpheli İki Yangın paniğe neden oldu « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - EDİRNE HABERLERİ - Edirne’de Şüpheli İki Yangın paniğe neden oldu

Edirne’de Şüpheli İki Yangın paniğe neden oldu

Edirne’de Şüpheli İki Yangın paniğe neden oldu

Edirne’de Babademirtaş Mahallesi’nde aynı sokakta bulunan iki apartmanın bodrum katlarında çıkan yangınlar, paniğe neden oldu.

Bir apartmanın kömürlüğünde maddi hasar meydana gelirken, diğer apartmanın garajındaki bir otomobil kullanılamaz hale geldi.

Tahtalı Hamam Sokak’taki Yığın Apartmanı’nın bodrum katındaki kömürlükten dumanlar yükseldiğini gören çevre sakinleri, durumu itfaiyeye ve polise bildirdi.

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, kömürlükteki yangına müdahale ederken, apartmanın yan tarafındaki Yusuf Hoca Mektep Sokak’taki Yolageldili Apartmanı’nın garajında bir otomobilin yandığı ihbarı yapıldı. Kömürlükteki söndürme çalışmalarına devam eden ekipler, yanan otomobile de müdahale etti.

Apartman sakinlerinden Ahmet Kurul’a ait otomobil kullanılamaz hale geldi, diğer apartmanın kömürlüğünde de maddi hasar oluştu.

Aralarında 10 metre bulunan iki apartmanda çıkan yangınlar, sabotaj şüphesine neden oldu. Polis ve itfaiye ekipleri, yangınların elektrik kontağından çıkmış olabileceği ihtimali üzerinde dururken, mahalle sakinleri ise madde bağımlılarından şüphelendiklerini söyledi.

Polisin olayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları