Hayırsız Evlat Tartıştığı Babasını Bıçakladı « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Hayırsız Evlat Tartıştığı Babasını Bıçakladı

Hayırsız Evlat Tartıştığı Babasını Bıçakladı

Hayırsız Evlat Tartıştığı Babasını Bıçakladı

Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi’nde anne ve babası ayrı yaşayan lise öğrencisi 15 yaşındaki C.K., tartıştığı babası 45 yaşındaki Recep K.’yı bacağından ve kalçasından bıçakladı.

Olay, Alipaşa Mahallesi Belediye Konutları’ndaki Yeni Dünya Apartmanı’nın bahçesinde meydana geldi. Tekirdağ’da yaşayan Recep K., 15 yıl önce ayrıldığı eşinden dünyaya gelen lise öğrencisi oğlu C.K ile görüşmek için Çorlu’ya geldi.

Alipaşa Mahallesi’nde buluşan baba ve oğul arasında tartışma çıktı. Tartışma kavgaya dönüşünce, C.K. cebinden çıkardığı çakı ile babası Recep K.’yı bacağından ve kalçasından yaralayıp kaçtı.

Aldığı darbelerle yere yığılan baba Recep K., apartman sakinlerinin çağırdığı ambulans ile Çorlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Hastanede tedavi altına alınan Recep K., polisin uzun uğraşları sonucu oğlu C.K. tarafından bıçaklandığını söyledi.

Muhittin Mahallesi’ndeki evinde gözaltına alınan C.K., kendisi ve annesini terk eden babasıyla aralarında tartışma çıktığını, daha sonra sinirlenerek babasını bıçakladığını söyledi.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları