Kamyon hırsızları istanbulda yakalandı « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Kamyon hırsızları istanbulda yakalandı

Kamyon hırsızları istanbulda yakalandı

Kamyon hırsızları istanbulda yakalandı

Çorlu polisi, iki kamyonun hırsı-zını yapılan ope-rasyon sonucu istanbulda yakaladı.

Çorlu polisi, iki kamyonun hırsı-zını yapılan ope-rasyon sonucu istanbul’da yakaladı.
Çorlu’da Nisan 2012 tarihinde emlak konutları mevkisinden E.A.’ya ait 59 FL 228 plakalı kamyon ve yine aynı tarihte Zafer Mahallesi’nden M.T.’ye ait 59 FH 820 plakalı kamyon bilinmeyen bir saatte düz kontak yapılarak çalındı.

Olay üzerine harekete geçen Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği Hırsızlık Masası ekipleri, kamyonların çalındığı bölgelerde geniş çaplı inceleme ve araştırma başlattı.

Yapılan incelemeler sonucu kimliği tespit edilen hırsızlık şüphelisinin, İstanbul Esenyurt’ta yaşadığı belirlendi. Daha sonra İstanbul polisi ile iletişime geçen Çorlu polisi, yapılan operasyon ile şüpheli Rıza Dağdeviren’i yakaladı.

İstanbul’da yapılan operasyon çerçevesinde ayrıca, Çorlu’dan çalınan 59 FH 820 plakalı kamyon da terk edilmiş olarak bulundu ve sahibine teslim edildi.

KİRALIK ARABA İLE GELİYORLAR.

Yapılan operasyonda İstanbul’da gözaltına alınan şüpheli, Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Burada yapılan sorgulamasının ardından Çorlu Adliyesi’ne çıkartılan şüpheli adli merciler tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Şüphelinin, alınan ifadesinden yola çıkan polis, yaşanan hırsızlık olaylarıyla ilgili soruşturmayı derinleştirdi. Polis, Çorlu’dan iki adet kamyon çalan Dağdeviren’in Çorlu’ya, dikkat çekmemek için kiralık araçla geldiğini de tespit etti.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları