Kapaklı Belediyesi İtfaiyecileri pencereden atlayarak kurtuldu: 4 yaralı « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - KAPAKLI HABERLERİ - Kapaklı Belediyesi İtfaiyecileri pencereden atlayarak kurtuldu: 4 yaralı

Kapaklı Belediyesi İtfaiyecileri pencereden atlayarak kurtuldu: 4 yaralı

Kapaklı Belediyesi İtfaiyecileri pencereden atlayarak kurtuldu: 4 yaralı

Kapaklı Belediyesi İtfaiye Garajı Dinlenme Salonu’nda, sobadan sıçrayan ve kısa sürede büyüyen yangın korku dolu saatler yaşanmasına neden oldu. Yangın sırasında içerde bulunan 4 itfaiyeci, dinlenme salonun penceresinden, arabanın üzerine atlayarak, canlarını kurtardı. El ve ayaklarında kırıklar oluşan itfaiyecilerden birinin yüzünde de ciddi yanıklar oluştu.

Yangın dün sabah saat 09.00 sıralarında meydana geldi. Kapaklı Belediyesi İtfaiye Garajı’nın dinlenme Salon’unda yangın meydana geldi. Sobadan çıktığı ifade edilen yangının kısa sürede büyümesi üzerine içeride dinlenen 4 itfaiyeci mahsur kaldı.

PENCEREDEN ATLADILAR YARALANDILAR

Yangının sıçradığı sobanın bir süre sonra, büyük bir gürültü ile patlaması üzerine içerde bulunan 4 itfaiyeci, tek tek pencereden aşağı atladı. Pencerenin hizasında bulunan taksinin üzerine atlayan Ahmet Tursun (24), Eray Kasalar (24), Oğuz Güven (26) ve Ferhat Ağa (23) el ve ayaklarında kırıklar oluşmak suretiyle yaralandılar.

EL VE YÜZÜNDE YANIKLAR VAR
İtfaiyecilerin üzerine atladığı Renault Toros marka aracın kaportası çökerken, el ve ayaklarında kırıklar oluşan Oğuz Güven’in özellikle el ve yüzünde ciddi yanıklar olduğu da öğrenildi. Yaralılar, ambulanslarla hastaneye kaldırılırken, Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Kadir Yırtar ve Çerkezköy İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Tabak da, yangının meydana geldiği Kapaklı İtfaiye Garajı’na gelerek olay yerinde inceleme yaptılar.

Popüler aramalar

kapaklı haber (14)

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları