Kapaklı’nın İlçe olma talebini içeren dosya Başbakanlık ta « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - KAPAKLI HABERLERİ - Kapaklı’nın İlçe olma talebini içeren dosya Başbakanlık ta

Kapaklı’nın İlçe olma talebini içeren dosya Başbakanlık ta

Kapaklı’nın İlçe olma talebini içeren dosya Başbakanlık ta

Kapaklı’nın İlçe olma talebini içeren dosyayı Başbakanlık Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan’a teslim ettiklerini söyleyen Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, “Başbakanlık’tan müjdeli haber bekliyoruz” dedi.

Beldedeki bütün sivil toplum kuruluşlarını harekete geçirerek, adeta ‘İlçe’ olma seferberliği başlatan Kapaklı Belediyesi, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Tekirdağ ziyaretini de, es geçmedi.

PANKARTLAR ALINMADI
Kapaklı’dan Tekirdağ’a, 15 otobüs ve çok sayıda özel araç ile gittiklerini ifade eden Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı “Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a, belde halkının sesini duyurmak amacıyla bir takım hazırlık yapmıştık. Kapaklı’nın ilçe olma arzunu içeren çok sayıda pankart ve afiş ile Tekirdağ’a gittik ama, yoğun güvenlik önlemleri nedeniyle bu pankartlarımız içeri alınmadı.” Bilgisini verdi.

DOSYA ÖZEL KALEM’DE
İlçe olma talebini içeren dosyayı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan’a teslim ettiklerini dile getiren Başkan Mandalı “Dosyayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a sunmak üzere kendisine teslim ettik. İlçe olma girişimlerimiz bundan sonra da devam edecek.” Diye konuştu.

BAŞBAKAN KAPAKLI’YI TANIYOR
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Başbakan’ sıfatıyla Kapaklı’yı daha önce ziyaret ettiğini ifade eden Mandalı “Kapaklı’yı iyi tanıyan, ne kadar gelişmiş bir belde olduğunu bilen bir Başbakan’a sahip olmak, bizim ilçe olma ümidimizi daha da arttırıyor.” Şeklinde konuştu.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları