Karaağaç ilçe başvurusunu resmen yaptı « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - TEKİRDAĞ HABERLERİ - Karaağaç ilçe başvurusunu resmen yaptı

Karaağaç ilçe başvurusunu resmen yaptı

Karaağaç ilçe başvurusunu resmen yaptı

Karaağaç Belediye Meclis üyeleri ve siyasi parti temsilcileri ile birlikte Ankara’ya giden Karaağaç Belediye Başkanı Dr. Özkan Yücel, Karaağaç’ın ilçe olması için resmen başvurdu. Başkan Dr.Yücel, ilçe başvuru dilekçesini İçişleri Bakanlığı İl Yönetimi ve Mülki Bölümler Şube Müdürlüğü’ne sunduklarını söyledi.

Karaağaç Belediye Başkanı Dr. Özkan Yücel, Karaağaç Belediye Meclis Üyeleri Ercan Çelik, Çetin Özhan, Şahin Salgar, Enser Şimşek, AK Parti Karaağaç Belde Başkanı Metin Kanat, AK Parti Karaağaç Belde Teşkilatı’ndan Gökhan Babacan, Karaağaç Belediyesi Fen İşleri Müdürü Fevzi Uğurlu, Karaağaç Fatih Mahallesi Muhtarı Sevdekar Açık’dan oluşan Karaağaç heyeti ile birlikte Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu.

KARAAĞAÇ HEYETİNİ MİLLETVEKİLİ MHP TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ BÜLENT BELEN KARŞILADI

Karaağaç heyeti, Ankara’da Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ Milletvekili Bülent Belen tarafından karşılandı. Ziyarette Karaağaç heyeti Milletvekili Bülent Belen’e ziyaretin gerekçesi hakkında bilgilendirmede bulundu. Belen ziyarette Karaağaç’ın ilçe başvurusu konusunda her türlü desteği vermeye hazır olduğunu belirtti.

KARAAĞAÇ HEYETİNİ TBMM BAŞKAN VEKİLİ MERAL AKŞENER DE AĞIRLADI

Karaağaç heyetinin ikinci durağı eski İçişleri Bakanları’ndan Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan Vekili Meral Akşener oldu.

Oldukça samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyarette Karaağaç Belediye Başkanı Dr. Özkan Yücel, ilçe başvuru dilekçesini Akşener’e sunarak, destek talebinde bulundu.

KARAAĞAÇ HEYETİ AKŞENER, BELEN VE DR: YÜCEER’DEN DESTEK SÖZÜ ALDI

TBMM Başkan Vekili Meral Akşener, Karaağaç’ta her kesim ve partiden temsilcilerin Karaağaç’ın menfaatleri için bir araya gelmelerini takdire şayan bulduğunu ifade etti.Akşener, Karaağaç’ın menfaatine her türlü desteği vereceklerini de belirtti.

Ziyaretin ardından Karaağaç heyeti, AK Parti Tekirdağ Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Özlem Yemişçi’yi de makamında ziyaret etti. Karaağaç heyetinin bir sonraki durağı Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Dr.Candan Yüceer oldu.

Karaağaç Belediye Başkanı Dr. Özkan Yücel, ilçe başvuru çalışmasından bahsederek Dr.Yüceer’den destek istedi. Milletvekili Yüceer de her türlü katkıyı sağlamaya hazır olduklarını söyledi.

HEYET BAŞVURU DİLEKÇESİNİ SUNDU
Karaağaç heyetinin Ankara temaslarında AK Parti Tekirdağ Milletvekili ve TBMM Akdeniz Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı T.Ziyaeddin Akbulut’u da ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdiler. Ziyaretlerin tamamlanmasının ardından da Başkan Dr. Özkan Yücel ile beraberindeki heyet İçişleri Bakanlığı İl Yönetimi ve Mülki Bölümler Şube Müdürlüğü’ne ilçe olma talebiyle ilgili dilekçeyi sundu.
BAŞKAN DR: ÖZKAN YÜCEL TEŞEKKÜR ETTİ
Karaağaç Belediye Başkanı Dr. Özkan Yücel, Ankara temaslarının oldukça faydalı ve yararlı geçtiğini belirtti ve kendilerini Ankara ziyaretinde ağırlayan tüm milletvekillerine teşekkür etti. Başkan Dr. Özkan Yücel, ilçe olma yolundaki ilgili birimlere başvuru dilekçelerini sunduklarını ifade etti. Başkan Dr. Yücel, “Bundan sonra süreç işleyecek, bizler de konunun takipçisi olacağız’’ dedi.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları