Katil Sezgin Tumba kendini tutamadığı için öldürmüş « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Katil Sezgin Tumba kendini tutamadığı için öldürmüş

Katil Sezgin Tumba kendini tutamadığı için öldürmüş

Katil Sezgin Tumba kendini tutamadığı için öldürmüş

Çorluda sevgilisi 1 çocuk annesi 35 yaşındaki Özlem Ü.yü boğazına makasla vurup öldüren 2 çocuk babası 50 yaşındaki Sezgin T. geniş güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edildi.

“Bana saldırınca kendimi tutamadım”

Çorlu’da sevgilisi 1 çocuk annesi 35 yaşındaki Özlem Ü.’yü boğazına makasla vurup öldüren 2 çocuk babası 50 yaşındaki Sezgin T. geniş güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edildi.

Sevgilisi Özlem Ü’yü tartışma sonrasında boğazından makasla öldürmesi sonucu Emniyete teslim olan Sezgin T. alınan ifadesinde “ 8 ay önce Özlem ile aramızda duygusal bir arkadaşlık başladı. Olay günü eve gittiğimde Özlem bana eşinden boşan bende boşanacağım.

Ama sen boşanmaz isen olan biteni eşime anlatacağım demesiyle aramızda kavga çıktı. Daha sonra boğuşmaya başladık makası bulmamla birlikte boğazına saplamaya başladım.

Kaç tane sapladım bilmiyorum. Sonra baktım nefes almıyordu daha sonra evden çıkıp emniyete geldim”dedi.

TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ.

Alınan ifadesinin ardından adliyeye sevk edilen Sezgin T. Cumhuriyet Savsına verdiği ifadenin ardından Tutuklanma talebi ile Nöbetçi mahkemeye sevk edildi.

Mahkeme Sezgin T’yi Kasten öldürme suçundan tutuklanmasına karar verildi. SezginT. Tekirdağ T tipi kapalı cezaevine gönderildi.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları