Keşan Belediyeden Evleri Yanan Vatandaşlara Yardım « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - KEŞAN HABERLERİ - Keşan Belediyeden Evleri Yanan Vatandaşlara Yardım

Keşan Belediyeden Evleri Yanan Vatandaşlara Yardım

Keşan Belediyeden Evleri Yanan Vatandaşlara Yardım

Edirne’nin Keşan ilçesinde geçen ay kundaklanan bir otomobilden sıçrayan alevler sonucu kısmen yanan 5 ev, belediye tarafından onarılıyor.

Edirne’nin Keşan ilçesinde geçen ay kundaklanan bir otomobilden sıçrayan alevler sonucu kısmen yanan 5 ev, belediye tarafından onarılıyor. Keşan Belediyesi, vatandaşlara eşya yardımında da bulunacak.

Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Yenimescit Mahallesi’nde evleri yanan vatandaşları ziyaret etti.

Onarım çalışmalarını yerinde inceleyen Özcan, yakın zamanda vatandaşların evlerine girebilmeleri için çalışmaların sürdüğünü söyledi.

Yangından birbirine bitişik 5 ev ile bir evin de çatısında hasar meydana geldiğini hatırlatan Özcan, belediye tarafından evlerin vatandaşların yeniden ikamet edebilecekleri hale getirilmesi için çalışmaların sürdürüldüğünü ve eşya yardımında da bulunacaklarını belirtti.

Özcan, evlerle birlikte içindeki eşyaların da yandığını diğer kurum ve kuruluşların da vatandaşlara eşya yardımında bulunabileceklerini kaydetti.

22 Kasım gecesi Yenimescit Mahallesi’nde 2 araç ve bir kamyonet kundaklanmış, yanan bir otomobilden sıçrayan ateş sonucu Melek, Levent, Ferdi, Yaşariye ve Bülent Ceylan’a ait olan evler yanmıştı.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları