Kızgın Damat, kayınvalidenin evini ateşe verdi « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Kızgın Damat, kayınvalidenin evini ateşe verdi

Kızgın Damat, kayınvalidenin evini ateşe verdi


Kızgın Damat, kayınvalidenin evini ateşe verdi

Çorlu’da eşi ile tartışan E.D., kayınvalidesinin evini yaktı. Olaydan sonra kayıplara karışan damadın yakalanması için çalışma başlatırken ev ise tamamen kullanılmaz hale geldi.

Olay gecesi damadı E.D.’nin evine ziyarete gitti. Evde oturdukları sırada kızı ile damadı arasında tartışma çıktı.

Tartışma kavgaya dönüşmesi üzerine G.A damadı ile kızının arasına girerek onları ayırdı. Bir süre sonra ise damat E.D. hızla evden dışarıya çıktı.

KOMŞU HABER VERDİ.
Olaydan 10 dakika sonra kızı ile oturan G.A’nın komşusu A.K telefonla kendisini arayarak evinin damadı tarafından yakıldığını iddia etti. Bunun üzerine hemen eve giden G.A tek katlı evinin yandığını gördü. Olay yerine gelen itfaiye tarafından yangın söndürülürken damat E.D’ ise kayıplara karıştı.

DAMADINDAN ŞİKAYETÇİ OLDU.
Yangının söndürülmesinden sonra polis merkezine giden G.A’nın ifadesi alındı. Burada ifade veren G.A “ Kızımla damadımın evine gittim. Aralarında kavga çıktı bende ayırdım.10 dakika sonra ise komşum beni arayarak evimin damadım tarafından yakıldığını söyledi. Bende eve gittiğimde yangın çıkmıştı. Ben damadımdan davacı şikayetçiyim” dedi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları