Kızılpınar Belediyesi’nden okullara mobilya yardımı « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇERKEZKÖY HABERLERİ - Kızılpınar Belediyesi’nden okullara mobilya yardımı

Kızılpınar Belediyesi’nden okullara mobilya yardımı

Kızılpınar Belediyesi’nden okullara mobilya yardımı

Kızılpınar Belediyesi eğitime desteğini sürdürüyor.

MOBİLYA İHTİYAÇLARINI BELEDİYE KARŞILADI
Kızılpınar Anadolu Lisesi, Kızılpınar İlköğretim Okulu, Kızılpınar 125. Yıl İlköğretim Okulu ve Kızılpınar Atatürk İlköğretim Okulu’nun mobilya ihtiyaçları Kızılpınar Belediyesi tarafından karşılandı.

30 BİN TL’LİK MOBİLYA ALINDI
Yapılan çalışmada çerçevesinde Kızılpınar Anadolu Lisesi’ne 12 bin 862 TL, Kızılpınar İlköğretim Okulu’na 5 bin 250 TL, 125. Yıl İlköğretim Okulu’na 7 bin 817 TL ve Atatürk İlköğretim Okulu’na 4 bin 12 TL tutarında klasör dolabı, dosya dolabı, masa, kapı gibi muhtelif mobilyalar yaptırıldı.

‘’EĞİTİME YATIRIM GELECEĞE YATIRIM DEMEKTİR’’
Kızılpınar Belediye Başkanı Faruk Korkmaz, görevde bulundukları süre içerisinde her zaman eğitimin yanında olduklarını, imkanları ölçüsünde eğitime katkı sağladıklarını söyleyerek ‘eğitime yatırım, geleceğe yatırım demektir. Kızılpınar Belediyesi olarak eğitime yardımı kendimize görev edindik.” İfadelerini kullandı.

‘’ELİMİZDEN GELDİĞİNCE KATKI SUNACAĞIZ’’
Başkan Korkmaz, bundan sonraki süreçte de imkanları ölçüsünde eğitime katkı sunmaya devam edeceklerini belirterek ‘’çocuklarımız bizlerin geleceğidir. Eğitime katkı sunduğumuz oranda, geleceğimize daha güvende olacaktır. Kızılpınar’da üç ilköğretim okulu ile bir Anadolu Lisesi’nin ihtiyaçlarını karşılaşmak için tüm imkanlarımızı seferber olduk. Son olarak, okullarımızdaki mobilya ihtiyaçlarını Kızılpınar Belediyesi olarak karşıladık’’ diye konuştu.

Popüler aramalar

(14)

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları