Klip çekimi sırasında Atı çıldırma anı « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - EDİRNE HABERLERİ - Klip çekimi sırasında Atı çıldırma anı

Klip çekimi sırasında Atı çıldırma anı

Durukan İsgilip, geçen ay piyasaya çıkardığı ‘Durdurun Dünyayı’ adlı 3 şarklık albümünün ilk klip çekimlerini Karaağaç Mahallesi’ndeki bir at çiftliğinde yaptı. Albümün adını taşıyan ‘Durdurun dünyayı’ adlı şarkısı için kamera karşısına geçen Durukan İsgilip, bir otomobilin önünde gitarla şarkı söyledi.

Çekimler sırasında manej (atların tutulduğu alan) içerisinde tahtaya iple bağlı olan bir at, ipten kurtulmak kendisini sağa sola savurdu. Elinde gitarla şarkı söyleyen Durukan İsgilip ise atın yaptıkları karşısında kısa süreli şaşkınlık yaşadıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi söylemeye devam etti.

Klip çekimi sırasında atın ilginç hareketleri sosyal paylaşım sitelerinde büyük ilgi gördü. Geçen ay piyasaya sürdüğü 3 şarkılık albümü için klip çalışması yaptıklarını ifade eden Durukan İsgilip, “Karaağaç mahallesinde çekimleri bir at çiftliğinde yaptık. Ben otomobilin önünde şarkı söylerken arka manzaraya da bir at koyduk. Şarkının bir bölümünde at bir anda çıldırdı. Bende fark ettiğimde ne oluyor diye baktım, at kendini sağa sola savuruyordu. Sonra yine şarkı söyleyerek çekimlere devam ettik. Çekilen klip önümüzdeki hafta yayında olacak” dedi.

 

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları

Etiketler:,
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları