Levi’s’ten Çorlu Sakatlar Derneği Üyelerine 33 Bin TL’lik Yardım « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Levi’s’ten Çorlu Sakatlar Derneği Üyelerine 33 Bin TL’lik Yardım

Levi’s’ten Çorlu Sakatlar Derneği Üyelerine 33 Bin TL’lik Yardım

Levi’s’ten Çorlu Sakatlar Derneği Üyelerine 33 Bin TL’lik Yardım

Levi’s Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında 2012 yılında düzenlediği etkinliklerle Sakatlar Derneği Çorlu Şubesi üyelerine 33 bin TL’lik yardımda bulundu.

Levi’s Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında 2012 yılında düzenlediği etkinliklerle Sakatlar Derneği Çorlu Şubesi üyelerine 33 bin TL’lik yardımda bulundu. Gerçekleştirilen yardımların bir kısmı olan 7 adet akülü özürlü arabası da dernek binasında Sakatlar Derneği yönetimi ve Levi’s yetkilileri tarafından sahiplerine teslim edildi.

Sakatlar Derneği Çorlu Şubesi ile ortak bir proje yapan Levi’s, Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında 2012 yılında düzenlediği etkinliklerle 33 Bin TL’lik yardım gerçekleştirdi. Levi’s çalışanlarının bizzat görev aldığı kermes düzenleyerek geliri ile Sakatlar Derneği Çorlu Şubesi üyelerine yardımlarda bulundular. Yardımların bir kısmı olan 7 adet akülü özürlü arabası da dernek binasında Sakatlar Derneği Yönetim Kurulu üyeleri ile Levi’s yetkilileri tarafından sahiplerine teslim edildi.

Sakatlar Derneği Çorlu Şubesi’nde 7 akülü özürlü arabasının teslim edildiği etkinlikte bilgiler veren Levi’s Sosyal Sorumluluk ekip yetkilileri Mehmet Topkara, Gözde Arı ve Burak Başdoğan; “Sakatlar Derneği İlköğretim Spor Salonu eksikliklerini tamamladık. 10 kollu protez değneği, 1 adet dizüstü protez, 1 adet diz altı protez, 1 adet işitme cihazı, 5 adet normal tekerlekli sandalye ve 7 adet akülü araba aldık. Sakatlar Derneği Çorlu Şubesi ile ortaklaşa bir çalışma yaparak 33 bin TL’lik bir yardımda bulunduk. Sakatlar İlköğretim Okulu’nda bir kermes düzenledik. ve bu kermeste Levi’s çalışanları bizzat görev aldı. 13 Mayıs’ta hem Anneler günün olduğu haftada hem de Sakatlar haftasında etkinliklerimiz oldu. Nisan ayından bu yana sosyal sorumluluk projemiz kapsamında çalışmalar gerçekleştirdik. Bizlere her zaman destek veren Levi’s çalışanlarına teşekkür ediyoruz” dedi.

Gerçekleştirilen yardımlar nedeniyle mutlu olduklarını söyleyen Sakatlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Sevinç Çakar; “Levi’s çalışanlarına gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyoruz. Sosyal Sorumluk ekibine de gösterdiği çabadan dolayı ayrıca teşekkür ediyoruz. Levi’s bize destek verdi ve katkı sağladı bundan sonra da desteklerini her zaman bekliyoruz” diye konuştu.

Akülü arabaya kavuşan Sakatlar Derneği Çorlu Şubesi üyelerinin ise mutlulukları yüzlerinden okunurken emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları