Malkara’da Üç ay önce çalınan motosikletini kendisi buldu « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - MALKARA HABERLERİ - Malkara’da Üç ay önce çalınan motosikletini kendisi buldu

Malkara’da Üç ay önce çalınan motosikletini kendisi buldu

Malkara’da Üç ay önce çalınan motosikletini kendisi buldu

Malkara’daki bir iş yerinde muhase-beci olarak çalışan İbra-him Çakmak yaklaşık üç ay önce evinin önünden çalındığını öne sürdüğü motosikletini bir şahsın kullandığını gördü.

İsminin daha sonra 1972 doğumlu İsmail A. olduğunu öğrenen İbrahim Çakmak. kişiyi takibe aldı.

Geçtiğimiz gün İ. A.’nın motosikletiyle D-110 Karayolu üzerinde bulunan Petrol İstasyonuna girdiğini görünce polisten yardım istedi.

İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne yapılan ihbar üzerine harekete geçen polis ekipleri, verilen eşkale uygun yeşil Monero marka motosikleti ve yanındaki şahsı istasyonda durdurdu.

İsmail A. yapılan sorguda; Motosikletin kendisinin olduğunu ve iki ay önce Erenler Semtindeki bir şahıstan 300 TL karşılığında aldığını, şahsı daha önce hiç görmediğini ruhsatının ve plakasının olmadığını beyan etmesine rağmen, şase ve motor üzerinde yapılan incelemede motosikletin 22 Nisan 2012 tarihinden itibaren çalıntı olarak aranan 59 LS 116 plaka sayılı Monero marka motosiklet olduğu anlaşıldı.

Bahse konu motosiklet, sahibi İbrahim Çakmak.’a teslim edildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları