Marmara Ereğlisindeki Depo cinayeti çözüldü « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - MARMARA EREĞLİSİ HABERLERİ - Marmara Ereğlisindeki Depo cinayeti çözüldü

Marmara Ereğlisindeki Depo cinayeti çözüldü

Marmara Ereğlisindeki Depo cinayeti çözüldü

Marmara Ereğlisi’nde bir depoda başına tek kurşun sıkılarak öldürülen kişinin H.S. olduğu belirlendi. Ölen kişinin Kocaeli Derince ilçesinde işlenen cinayetle ilgili olduğu belirtildi.

Yakalanan zanlı Özkan T. ise emniyetteki ifadesinde suçunu itiraf ettiği belirtildi. Marmara Ereğlisi ilçesinde geçtiği-miz Pazartesi günü bir kimya deposunda başından vurulmuş bir kişinin cesedi bulunmuştu.

Marmara Ereğlisi ilçe Emniyet Müdürlüğü Cinayet masası ekipleri olay ile geniş bir çalışma başlattı. Önce çevrede araştırma yapıldı ancak bir sonuç çıkmayınca araştırma derinleştirildi. Polis ekipleri yaptıkları araştırmada deponun geçtiğimiz yıllarda Kocaeli’li bir firma tarafından kullanıldığı tespit etti.

KOCAELİ EMNİYETİ İLE İRTİBATA GEÇİLDİ.

Marmara Ereğlisi İlçe Emniyet Müdürlüğü Kocaeli ilinde meydana gelen cinayetin bu olayla bir bağlantısı olabileceğini düşünmesinin ardından Kocaeli emniyeti ile irtibata geçti. Kocaeli emniyeti Marmara Ereğlisi ilçesinde bulunan cesedin 39 yaşındaki H.S ait olduğunu ve kendi bölgelerinde meydana gelen cinayetle ilgisinin olduğunu belirtti.

KATİL CEZAEVİNDEN İZİNLİ ÇIKMIŞ.

Olayla ilgili olarak yakalanan zanlı Özkan T.’nin iddiaya göre cezaevinden izinli olarak çıktığı gün eski eşi Aylin G’nin evine gitti.

Burada Aylin G.’nin sevgili olduğu belirtilen F.T ayağından vuran Özkan T. daha sonra arkadaşı Uğur B başından tek kurşunla vurarak öldürdü.

Daha sonra bir otomobille H.S ile birlikte Uğur B yi bir otomobilin bagajına koyan zanlı burada diğer arkadaşı H.S ile birlikte İstanbul’a kaçtı. Daha sonra buldukları bir otomobille Marmara Ereğlisi ilçesine gelen zanlı Özkan T ve H.S saklanmak için girdikleri depoda aralarında tartışma çıktı.

Bunun üzerine zanlı Özkan T belindeki silah ile H.S’yu başından vurarak öldürdü. Emniyetteki sorgusunda suçunu itiraf eden Özkan T tutuklanarak Kocaeli cezaevine kondu.

Popüler aramalar

marmara ereğlisi (52)

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları