MHP Milletvekili Bülent Belen’ Ben Halkın emrindeyim « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - MHP Milletvekili Bülent Belen’ Ben Halkın emrindeyim

MHP Milletvekili Bülent Belen’ Ben Halkın emrindeyim

MHP Milletvekili Bülent Belen’ Ben Halkın emrindeyim

Belen: “Ben Halkın emrindeyim”

“Şimdi gündemimiz ANGUS olayı” “İyi’ki sizler yani Yerel Basın Var”
Tekirdağ MHP Milletvekili (Çorlu’lu) Bülent Belen şimdi seçim bölgesinde il merkezi, ilçeler, belde ve köylere ziyaretlerde bulunup, halkla iç içe olmaya ayrı bir önem veriyor.
Dün gazetemiz DEVRİM İdare Merkezini ziyaret ederek, Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Gülgün Keçeci, Haber Müdürümüz Erdal Özcan ve Haber Merkezinden Mehmet Yirun’la bir araya geldi.
Milletvekili Belen, Ülke ve Tekirdağ ilindeki gündem hakkında etraflıca bilgilendirme yaptı.
MİLLETVEKİLİ BELEN, “İYİ’ Kİ SİZLER YANİ YEREL BASIN VAR”
Sohbet sırasında Milletvekili Bülent Belen, “Ben yerel gazeteleri yakından takip ediyorum. Devrim gazetesi takip ettiğim gazetelerin içinde bulunuyor.
Gündeme taşıdığınız konular gerçekten çok güzel ve doğruları içeriyor. Biz de bilgilenmiş oluyoruz. Ulusal basın korku’nun tesiri altında gerçek BASIN işlevini ne yazıkki yerine getiremiyor.
Zaman zaman TBMM kürsüsünden ülke konuları ile Tekirdağ ilini ilgilendiren konuları dile getiriyorum. Ayrıca yazılı ve sözlü önergeler vererek cevaplanmasının takipçisiyim” dedi.
“ANGUS OLAYLARI’ nın TAKİPÇİSİYİM”
Şu anda Ülke, Trakya, Tekirdağ, Çorlu, Marmara ereğlisi gündeminde yer alan Angus olayı ve çevreye verdiği rahatsızlıkların milletvekili olarak takipçisi olduğunu açıklayan Millvetvekili Bülent Belen, “Gazeteniz bu konuyu başından beri takip ediyor.
Ulaş/Angus ve ithal hayvanlarla ilgili sayısız haber yaptınız ve yapmayı sürdürüyorsunuz. Şimdi Tekirdağ ili sınırları içinde Marmaraereğlisi/ Yakuplu köyün de konuşlandırılmış ANGUS’ların durumunu yakın takibe aldım. İlgili il müdürlükleri, muhtarlıklar ve halkla görüşüyorum. Ankara’da durumu TBMM ‘de gündeme taşıdım.
Bu kış aylarında Çorlu ve çevrede Angus kokusu çekilmez halde iken yazı aylarında bu koku ve çevreye verilen rahatsızlık ne olur? Ruhsatları var mı ? yok mu? Yasal mı? Yasal değil mi? İl valisi başta olmak üzere, ildeki ve ilçedeki bakanlıkların temsilcisi daireler bu konuda ne yapıyor veya ne yapamıyor tek tek izliyorum. Yasalar işleyecek mi ? İşlemeyecek mi? Hep birlikte göreceğiz” dedi.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları