Minibüsü tekmeledi sürücüyü bıçakladı « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Minibüsü tekmeledi sürücüyü bıçakladı

Minibüsü tekmeledi sürücüyü bıçakladı

Minibüsü tekmeledi sürücüyü bıçakladı

Çorluda belediye minibüsünü tekmeleyen bir kişi sürücüyü bıçaklayarak olay yerinden kaçtı. Güpe gündüz meydana gelen olayda ise yolcular büyük panik yaşadılar.

Çorlu`da belediye minibüsünü tekmeleyen bir kişi sürücüyü bıçaklayarak olay yerinden kaçtı. Güpe gündüz meydana gelen olayda ise yolcular büyük panik yaşadılar.

Olay, Omurtak Caddesi Paşa Çeşmesi Durağında meydana geldi. Kıvanç hattı üzerinde çalışan Çorlu belediyesine ait resmi plakalı Nazmi E. idaresindeki halk otobüsü durağa yanaşarak yolcusunu indirdi. Bu sırada kimliği belirsiz bir kişinin aracı tekmelediğini gören sürücü E. camı açarak ‘arabaya neden vuruyorsun’ diye sordu ardından da otobüsten aşağıya indi.

Kimliği henüz tespit edilemeyen kişinin bıçakla saldırdığı otobüs şoförü Nazmi E. boğuşma sırasında elinden yaralandı. Kimliği henüz belirlenemeyen ve olayın ardından kayıplara karışan bıçaklı saldırgan ile otobüs şoförünün boğuşması ve otobüste bulunan yolcuların panik anları güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

YOLCULAR BÜYÜK PANİK YAŞADI.
Olay anında otobüste bulunan yolculardan bazıları yaşadıkları şokun etkisi ile gözyaşlarına boğulurken bazıları da yaşananları anlattı. Yolcular arasında bulunan küçük bir kız çocuğu da endişeli gözlerle etrafı izleyerek yaşadığı etkiyi büyükannesine sarılarak gidermeye çalıştı. Elinden bıçakla yaralanan otobüs şoförü Nazmi E. tedavisinin yapılması için polis ekiplerinde Çorlu Devlet Hastanesine kaldırılırken, Çorlu Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne ait görevliler de otobüsü bulunduğu duraktan aldılar.
EMNİYET GÖRÜNTÜLERİ İNCELEMEYE ALDI.
Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, olay yerinde elde edilen görüntüleri alarak incelemeye aldı. Polis ekipleri ayrıca olay ile ilgili olarak geniş bir çalışma başlattı.
Olayla ilgili inceleme sürdürülüyor.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları