Op. Dr. Aytuğ Kolankaya Çorluda konuştu « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Op. Dr. Aytuğ Kolankaya Çorluda konuştu

Op. Dr. Aytuğ Kolankaya Çorluda konuştu

Op. Dr. Aytuğ Kolankaya Çorluda konuştu

Geçtiğimiz hafta sonu Çorlu Belediye Tiyatro Salonunda Kanal D’ de program yapan Universal Hastaneler Grubu Alman Hastanesi doktorlarından Op. Dr. Aytuğ Kolankaya, “Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Tedavisinde Yeni Yöntemler” konulu toplantıda konuştu.

Saat:13.00’te başlayan bu anlamlı toplantıya Çorlu halkının ilgisi büyüktü. İçeri girmek isteyenlerin yoğunluğundan büyük izdiham yaşandı. Toplantı öncesi Belediye Başkanı Ünal Baysan, ünlü doktora Çorlu’ya hoş geldin derken, günün anısına bir hediye takdim etti.

Ardından ünlü Op.Dr. Aytuğ Kolankaya sunumunu slayt gösterisi ile yaparken, her aşama da bilgiler sundu. Kağıtla ve sözlü soru yöneltenlerin sorularını da tek tek yanıtladı.
Doktor Kolankaya,
“Trakya’nın merkezi Çorlu’da olmaktan hele sizlerin aranızda olmaktan ayrı bir mutluluk duyu-yorum. Artık çağımızda tıp ileri noktalara geliyor. Hele ülkemizde TIP adamlarının başarısından dünya ülkeleri bahseder hale geldi.
Sabırlı olunduğu zaman tedavisi mümkün olmayan hastalık
yoktur. Yalnız doktorların tedavilerine hastalar harfi
yen uyacak. O zaman
sonuç alınması daha kolay
oluyor.
Sizler benim TV programlarımı izlediğiniz sürece TIP’ ta yeni gelişmeleri de öğrenmiş olacaksınız” dedi.
Op.Dr Aytuğ Kolankaya Kim ? Kanal D ekranlarında sabah kuşağında yayınlanan Doktorum programı ile herkesin beğenisini kazanan Op. Dr. Aytuğ Kolankaya Türkiye’nin sayılı tüp bebek uzmanlarından..
Op. Dr. Aytuğ Kolankaya,Robert Koleji mezunu ve İstanbul Tıp Fakültesi’nin ardından Viyana Üniversitesi’nde kadın doğum alanında ihtisasını yapmış.
Şimdi anlıyorum ki; ‘Doktorum’ programından önceki hayatım çok rahat ve sakinmiş. Programdan sonra birdenbire yoğunlaştı ama şikayetçi değilim çünkü çok da keyiflendi.
Ben yaklaşık 12 -13 senedir televizyonda değişik programlara konuk olarak çıkıyordum zaten. Bir önceki sene basit bir program denemesi yaptım. Canlı yayındı ve çok da hoşuma gitti. Böyle olunca nasıl bir şey yapabilirim diye bir format aramaya başladım ve Kanal D ile bu programı yaptık.
Program çok iyi gidiyor. Bu başarı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Başarı için iki kriter var. Bir tanesi reyting ölçümleri, diğeri de halkın tepkisi. Reyting ölçümlerinde çok başarılıyız. İnsanların tepkisi ise olağanüstü. Beni yolda çevirenler, sarılanlar, öpenler, teşekkür edenler, kendim de yaşadıklarıma inanamıyorum…
İnsanlar kendilerine sağlayan,eğitim verenlere karşı saygılı v e sevgili buda güzel bir olay” dedi.

Popüler aramalar

ünal baysan (10)

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları