Optimed Çorlu Tıp Merkezinden yerel basna iftar yemeği « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Optimed Çorlu Tıp Merkezinden yerel basna iftar yemeği

Optimed Çorlu Tıp Merkezinden yerel basna iftar yemeği

Optimed Çorlu Tıp Merkezinden yerel basna iftar yemeği

Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi ve Optimed Çorlu Tıp Merkezi Çorlu Divan Otelde basınla iftar yemeğinde buluştu

Çerkezköy Optimed Hastanesi ve Optimed Çorlu Tıp Merkezi Çorlu ve Çerkezköyde görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcilerine ve medya sahiplarine Çorlu ve bölgenin nezih mekanlarından Divan Otelde Ramazanın ilk günü iftar yemeği verdi.

Çerkezköy Optimed Hastanesi ve Optimed Çorlu Tıp Merkezi Çorlu ve Çerkezköy’de görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcilerine ve medya sahiplarine Çorlu ve bölgenin nezih mekanlarından Divan Otel’de Ramazan’ın ilk günü iftar yemeği verdi. Özel Optimed Hastanesi, her zaman bölgede özel hastaneler arasında ilklere imza atan hasta memnuniyetini ön planda tutan hastane olarakta dikkat çekiyor.

Çorlu ve Çerkezköy basın mensuplarını iftar yemeğinde bir araya getirmekten ve basın mensuplarıyla birlikte olmaktan son derece mutlu olduklarını belirten Optimed Hastanesi Başhekimi Genel Cerrah Uzm.Op.Dr. Ayhan Arslan,basının kendilerine her zaman yardımcı olduklarını ve basın çalışanlarının doktorlar gibi 7/24 özveriyle çalıştıklarını belirtti. İftar yemeğine Optimed Hastanesi yetkilileri ve basın mensuplarıyla birlikte 50 kişi katıldı.

OPTİMED HASTANESİ’NİN ÇORLU DİVAN OTEL’DE BASINA VERDİĞİ İFTAR YEMEĞİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Merkezi Çerkezköy olan Optimed Hastanesi ve Optimed Çorlu Tıp Merkezi’nin basına Çorlu Divan Otelde Cuma akşamı verdiği iftar yemeğinde Optimet Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr. Ayhan Akbıyık,Optimed Hastanesi Başhekimi Genel Cerrah Uzm.Op.Dr. Ayhan Arslan,Optimed Hastanesi Yönetim Kurulu üyesi Op.Dr. Recep Çalışkan,İKKYT Süleyman Yılmaz,Halkla İlişkiler ve Kurumsal Pazarlama Sorumlusu Selda Karacalar,Halkla İlişkiler Görevlisi Öznur Koç,Gece Yöneticisi Uğur Yuvarlak katılırken,Optimed Çorlu Tıp Merkezi’inden Optimed Tıp Merkezi Mesul Müdürü Doç Dr.Kaan Uzunca,Genel Cerrah Uzm.Op.Dr.Levent Bağışkan,Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzm.Op.Dr. Gökhan Sabah,KBB Uzm.Op.Dr. Turgay Çevik,Optimed Çorlu Tıp Merkezi İdari işlerden Sorumlu Müdür Ahmet Erdem,Devrim Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve ayni zamanda Trakya Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu üyesi Gülgün Keceçi, Devrim GazetesiHaber Müdürü ve ayni zamanda Çorlu Basın Mensupları Dernek Başkanı Erdal Özcan, Devrim Gazetesi Çerkezköy Temsilcisi ve ayni zamanda Trakya Gazeteciler Derneği üyesi Seyit Süren ve gazetemiz muhabirleri,Çorlu Gazeteciler Dernek Başkanı Zaim Erken ile Çorlu’da yayımlanan gazetelerin bazı sahipleriyle birlikte yazı işleri müdürleri ve muhabirleri ile Çerkezköy’de yayımlanan gazetelerden Nevzat Deniz,Ahmet Kardeş ve Emrah Çoğalan ile Çorlu’daki bazı dernek yöneticileri de hazır bulundu.

OPTİMED HASTANESİ BAŞHEKİMİ OP.DR.AYHAN ARSLAN, “BASIN MENSUPLARIMIZLA BİR ARADA OLMAKTAN MUTLU OLDUK`
Optimed Hastanesi Başhekimi Genel Cerrah Uzm.Op.Dr. Ayhan Arslan,iftar yemeğinde basın mensuplarıyla birlikte olmaktan son derece mutlu olduklarını belirtti.Başhekim Op.Dr. Arslan, “Optimed Hastanesi olarak bu yıl Çorlu ve Çerkezköy’de görev yapan basın mensuplarımıza yönelik düzenlemiş olduğumuz iftar yemeğinde hem basın mensuplarımız bir araya getirmek hemde her yıl geleneksel olarak basın mensuplarımıza düzenlemiş olduğumuz iftar yemeğini bu yıl biraz daha genişletmiş olduk.Çorlu ve Çerkezköy’de görev yapan basın mensuplarımızla bu gece bir arada olmaktan son derece mutlu olduk.Basın mensuplarımız gazeteleri vasıtasıyla kurumlarımızın ismini daha geniş kitlelere adını duyurmakla birlikte bölge kalkınmasında da önemli görev yaptıklarını görüyoruz. Bölgemiz basını görevini en iyi şekilde özveriyle yapma gayretinde olması da bizleri sevindiriyor. Basınımızın özverili çalışması bölgemize katkı sağlamaktadır. Basın mensuplarımızı ve kuruluşlarını yaptıkları özverili çalışmalar nedeniyle kutluyorum.Bu gece de basın mensuplarımızla bir arada olmaktan mutlu olduk” dedi.Optimed Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr. Ayhan Akbıyık,Başhekim Op.Dr. Ayhan Arslan başta olmak üzere Optimed hastanesi yetkilileri ve Optimed Çorlu Tıp Merkezi yöneticileri basın mansuplarını iftar yemeğine gelişlerinde otel girişinde karşıladılar ve iftar sırasında da basın mensuplarıyla yakından ilgilendiler.İftar sonrasında da basın mensuplarını gidişlerinde de kapıya kadar uğurlayan Optimed Hastanesi yöneticileri iftar yemeğine katılımın yoğun olmasından mutlu olduklarını ifade ettiler.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları