OPTİMED’doktor kadrosuna Funda Doğaroğlu ile Dr.Hasan Yardım’ı kattı « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇERKEZKÖY HABERLERİ - OPTİMED’doktor kadrosuna Funda Doğaroğlu ile Dr.Hasan Yardım’ı kattı

OPTİMED’doktor kadrosuna Funda Doğaroğlu ile Dr.Hasan Yardım’ı kattı

OPTİMED’doktor kadrosuna Funda Doğaroğlu ile Dr.Hasan Yardım’ı kattı

Özel Optimed Hastanesi doktor kadrosuna, uzun yıllardır Çerkezköy’de görev yapan Kadın Doğum Uzmanı Op. Dr. Funda Doğaroğlu ile Dahiliye Uzmanı Dr.Hasan Yardım’ı da kattı. Her iki doktor da, dün itibariyle hasta kabulüne başladı.

Özel Optimed Hastanesi, hekim kadrosunu iki yeni doktor ile güçlendirdi. Kadın Doğum Uzmanı Dr. Funda Doğaroğlu ve Dahiliye Uzmanı Dr. Hasan Yardım, Özel Optimed Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.

HASTALARIMLA AİLE GİBİ OLDUK

Uzun süredir Çerkezköy’de çalıştığını ve son olarak da, kendisine ait özel muayenehanesinde hastalarına hizmet verdiğini dile getiren Kadın Doğum Uzmanı Op. Dr. Funda Doğaroğlu; “Artık hastalarımla bir aile gibiyiz.” İfadelerini kullandı.

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olduğunu söyleyen Uzman Doktor Doğaroğlu; “Ankara Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ihtisasımı tamamladıktan sonra 1.5 yıl Ankara’da çalıştım.

optimedSonra Özel Çerkezköy Hastanesi’nde 4.5 yıl sene görev yaptım. 2.5 yıldan bugüne kendi muayenehanemde hastalarıma hizmet veriyordum. Artık Özel Optimed Hastanesi’nde, hasta kabulü yapıyorum.” bilgisini verdi.

ÖZEL HASTANE’DE İLK GÖREVİM
Daha önce özel bir hastanede çalışmadığını ifade eden Uzman Doktor Hasan Yardım ise, 10 yıldır doktorluk görevi yaptığını ifade ederek “Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Van 100. Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde ihtisasımı yaptım.

Bir süre Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalıştıktan sonra, 2 sene de Şanlıurfa’da görev yaptım. Çerkezköy’e gelmeden 2 ay önce Keşan Devlet Hastanesi’ne atandım. Dün itibariyle de Özel Optimed Hastanesi’nde hasta kabulüne başladım.” diye konuştu.

Popüler aramalar

hasan yardım (21)çorlu optimed doktorları (13)çorlu optimed (11)funda doğaroğlu (10)optimed çorlu (10)

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları

Etiketler:,
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları