Özel Gülerçin Koleji Yemeğinin Geliri yardıma muhtaç aileler için kullanılacak « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇERKEZKÖY HABERLERİ - Özel Gülerçin Koleji Yemeğinin Geliri yardıma muhtaç aileler için kullanılacak

Özel Gülerçin Koleji Yemeğinin Geliri yardıma muhtaç aileler için kullanılacak

Özel Gülerçin Koleji Yemeğinin Geliri yardıma muhtaç aileler için kullanılacak

Özel Gülerçin Koleji Okul Aile Birliği tarafından geliri yardıma muhtaç ailelere kullanılmak üzere ‘Birlik ve Beraberlik Yemeği’ düzenlendi. Gabralı Otel’de düzenlenen ve katılımın yoğun olduğu birlik ve beraberlik yemeğinde konuşan Özel Gülerçin Koleji Müdürü Oktay Becerik, Okul-Aile Birliği ile programa katılanlara teşekkür ederek bundan sonra da buna benzer etkinliklerin devam edeceğine inandığını söyledi.

Özel Gülerçin Koleji Okul Aile Birliği yardıma muhtaç aileler için birlik ve beraberlik yemeğine ev sahipliği yaptı.

KATILIM YOĞUN OLDU

Özel Gülerçin Koleji Okul Aile Birliği’nce Gabralı Otel’de ‘birlik ve beraberlik yemeği’ düzenledi. Önceki akşam saat 19.30’da düzenlenen birlik ve beraberlik yemeğine Özel Gülerçin Koleji Müdürü Oktay Becerik, Özel Gülerçin Koleji öğretmenleri, Özel Gülerçin Koleji Okul Aile Birliği Başkanı Semra Arslan ile Okul Aile Birliği Yönetimi, Özel Gülerçin Koleji Okul Aile Birliği Eski Başkanı Çiğdem Erez, öğrenci velileri, Ak Parti Çerkezköy Kadın Kolları Başkanı Nuran Yeşil, Özel Çerkezköy Hastanesi Mali Müşaviri Seda Fındık, Özel Çerkezköy Hastanesi Diyetisyeni Burcu Özkan, Özel Çerkezköy Hastanesi Psikoloğu Meltem Keser ile davetliler katıldı.

‘’YARDIMA MUHTAÇ AİLELER İÇİN KULLANILACAK’’

Gecenin açılış konuşmasını yapan Özel Gülerçin Koleji Müdürü Oktay Becerik yaptı. Okul-Aile Birliği ile programa katılanlara teşekkür ederek konuşmasına başlayan Oktay Becerik, birlik ve beraberlik yemeğinden elde edilecek gelirin yardıma muhtaç ailelere kullanılacağını söyledi. Bu tür faaliyetlerin bundan sonra da devam edeceğine inandığını ifade eden Oktay Becerik, ‘’ayrıca bu etkinlikte velilerin kaynaşarak, bir arada güzel bir gece geçirmelerini istedik’’ dedi.

geliri_yardima_muhtac_aileler_icin_kullanilacak_h787‘’DAVETLİLER İLE YAKINDAN İLGİLENDİLER’’

Özel Gülerçin Koleji l Müdürü Oktay Becerik’in konuşmasını tamamlamasını ardından Özel Gülerçin Koleji Okul Aile Birliği Başkanı Semra Arslan kısa bir değerlendirmede bulundu. Katılımcılara düzenlenen birlik ve beraberlik yemeğine katıldıkları için teşekkür eden Semra Arslan, katılımcılara güzel bir gece geçirmeleri temennisinde bulundu. Konuşmaların tamamlanmasının ardından Özel Gülerçin Koleji Aile Okul Birliği Başkanı Semra Arslan ile Okul Aile Birliği Eski Başkanı Çiğdem Erez, yemeğe katılan davetlilerin masalarını tek tek gezerek tüm davetlilerle yakından ilgilendiler.

MUSTİ DAVETLİLERİ COŞTURDU
Programda Çerkezköy’ün gururu eğlence dünyasının parlayan yıldızı Musti’nin sahne performansı geceye renk kattı. Davetliler Musti’nin çaldığı duygusal parçalara oturdukları masalardan eşlik ederken, hareketli parçalarda ise masalarından kalkarak pistte gönüllerince eğlendiler.

Popüler aramalar

gülerçin koleji (12)

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları