Radyo Cihan, 105.2 frekansında Çorlu’da da yayın hayatına başladı « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Radyo Cihan, 105.2 frekansında Çorlu’da da yayın hayatına başladı

Radyo Cihan, 105.2 frekansında Çorlu’da da yayın hayatına başladı

Radyo Cihan, 105.2 frekansında Çorlu’da da yayın hayatına başladı

Radyo Cihan, Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde 105.2 frekansında yayına başladı.

Radyo Cihan’ın yörede yayın yapması vatandaşları heyecanlandırdı. İlçedeki billboardlarda Radyo Cihan’ın reklamı yer alıyor.

Türk tasavvuf musikisinin seçkin örneklerinin yayınlandığı Radyo Cihan, Kürsüden Gönüllere, Minberden Yükselen Ses, Gurbet Solukları gibi programları ile Çorlu’da yayın hayatına yeni başlamasına rağmen büyük beğeni topladı.

Vatandaşlardan Mesut Demirtaş, Radyo Cihan’ın Çorlu’da büyük bir boşluğu doldurduğunu belirterek, “Manevi yönden ilçemizin çok büyük bir eksikliğini Radyo Cihan gidermiş olacak.

Radyonun 24 saat yayın yapacak olmasından dolayı son derece mutluyuz.” dedi. Sezai Koca isimli dinleyici de Radyo Cihan’ın manevi yönden insanlara çok büyük katkısının olacağını söyledi.

Koca, “Radyonun Çorlu’da yayın hayatına başlaması bizleri çok mutlu etti. Muhterem Fethullah Gülen Hocaefendi’nin uzun yıllar minberden anlattığı heyecanlı ve duygu yüklü hutbelerini Radyo Cihan’dan dinleme imkânı bulmanın mutluluğu içindeyiz.” diye konuştu.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları