Ramazan Öncesi Çorlu’da Mezarlık Temizliği « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Ramazan Öncesi Çorlu’da Mezarlık Temizliği

Ramazan Öncesi Çorlu’da Mezarlık Temizliği


Ramazan Öncesi Çorlu’da Mezarlık Temizliği

Çorlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, yaklaşan Ramazan ayı öncesinde vatandaşların rahat bir şekilde mezarlık ziyareti yapabilmeleri için mezarlıkta temizlik çalışması başlattılar.

Çorlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, temizleme makineleri ve kamyonlarla yürüttükleri çalışmalarda, mezarlık içerisindeki kilit parke taşı kaplı sokaklar temizlik makinesi ile süpürülürken, mezarlık içerisinde ot, kuru dallar ve diğer çöpler de belediye ekiplerince tek tek toplandı.

Yaklaşan Ramazan ayı öncesinde vatandaşların daha rahat bir şekilde mezarlık ziyareti yapabilmelerinin amaçlandığı çalışmalarda, mezarlık içerisindeki kağıt, naylon, pet şişe ve çevreye zarar veren çeşitli atıklar ile kuruyan otlar ve kuru dallar temizlik işleri müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından toplanarak mezarlık temiz bir görünüme kavuşturuldu. .

Çorlu Belediyesi ekiplerince başlanan temizlik çalışmalarının Çorlu Eski Asri Mezarlığında başlatıldığı, buradaki çalışmaların tamamlanmasının ardından yeni mezarlık ile Sağlık Mahallesinde yer alan mezarlıkta da temizlik ve bakım çalışmalarının yapılacağı kaydedildi.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları