Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin Şahinler ilköğretim Okulunu ziyaret etti « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin Şahinler ilköğretim Okulunu ziyaret etti

Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin Şahinler ilköğretim Okulunu ziyaret etti

Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin Şahinler ilköğretim Okulunu ziyaret etti

Kemal Şahin 1997 yılında yaptırdığı Çorlu Şahinler ilköğretim Okulunu ziyaret etti Şahin tüm öğrencilere Eşofman Hediye Etti Şahin Çocuklar mutlaka okuyun, öğrenin, araştırın ülkenin size ihtiyacı var

Kemal Şahin 1997 yılında yaptırdığı Çorlu Şahinler ilköğretim Okulu’nu ziyaret etti Şahin tüm öğrencilere Eşofman Hediye Etti Şahin “Çocuklar mutlaka okuyun, öğrenin, araştırın ülkenin size ihtiyacı var”

Çorlu Emlak Konutları semtinde işadamı-Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin’in çocuklarının sünnet düğününde gelen para, altın ve diğer hediyeleri satıp, “Baba bir okul yaptıralım” diyen çocuklarına ses verip destek verdi. Ve okul 1997 yılında Çorlu Emlak Konutlarında İlköğretim olarak hizmete girmişti. Açılış törenine o zaman Cumhurbaşkanı olan Süleyman Demirel, Bakanlardan Cumhur Ersümer ve Yıldırım Aktuna katılırken, zamanın Valisi Zeki Şanal’dı.

Okula açılış tarihinden bu yana hiç gelmeyen Şahin dün Çorlu’ya gelerek nezaket ziyaretinde bulundu. Beraberinde Avrupa Serbest Bölgesi (ASB) Genel Müdürü Zafer Atbakan, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Jülide Çağlı, Basın-Halkla İlişkiler Uzmanı Burcu Uysal’la birlikte geldi.

Kendisini Okul Müdürü İsmet Dündar, okul yöneticileri, öğretmenleri okul aile birliği başkan ve üyeleri ile öğrenciler karşıladı.

KEMAL ŞAHİN TÜM OKUL ÖĞRENCİLERİNE BİRER EŞOFMAN TAKIMI ARMAĞAN ETTİ

Okulun ana sınıfı başta olmak üzere tüm sınıflarını gezip öğrencilerle görüştü, konuştu. Eğitim ile ilgili müdür ve öğretmenlerden bilgi aldı.

Öğrencilere, “Siz okuyup ne olacaksınız ?” diye sorunca en çok şu yanıtı aldı.
Öğretmen
Doktor
Futbolcu
Mühendis
Olmak istiyoruz” diye yanıt verdiler

ŞAHİN “ÇOCUKLAR MUTLAKA OKUYUN, ÖĞRENİN, ARAŞTIRIN ÜLKENİN EĞİTİMLİ GENÇLERE İHTİYAÇ VAR”

Kemal Şahin öğrencilere hitaben, “Çocuklar sizler mutlaka okuyun, öğrenin, araştırın ülkenin eğitimli gençlere ihtiyacı var. Özellikle yabancı dil öğrenmeniz de artık şart oldu. Çünkü ülkemizin iş adamları yurt içinden başka yurt dışında da yatırım yapıyor. Sizlere iş olanakları arayıp bulunuyoruz” dedi.

“ OKULU ÇOK BEĞENDİM. ÖRNEK SINIFLAR OLDUĞUNU YAKINDAN GÖRDÜM MUTLU OLDUM”

Okul salonunda öğrencilerle bir araya gelen Kemal Şahin’e öğrenciler çiçek buketi sunarak mutluluklarını dile getirdiler.

Ve Kemal Şahin’den okula çok amaçlı kapalı salon istediler. Kemal Şahin’de, “Okulunuzu çok beğendim. Müdür, öğretmen, okul aile birliği ve sizler çok iyi sahip çıkmışsınız. Buda sizi mutlu etti. Sizler iyi hizmetlere layıksınız.

Okulunuzda sizlerin eğitimdeki başarılarını duyunca inanın çok sevindim.” Dedi. Basın mensuplarına dönerekte, “Müdür, öğretmen, veli öğrenci ve şehrin basını el ele verip bu güzellikleri hep birlikte yaşatın” sözünü söyledi.

Okul velilerin kendilerinin bizzat yaptıkları, börek, çörek, tatlı, yaprak sarma, pasta ve diğer yiyeceklerle çay ikram edildi. Şahin burada da öğretmenlerle sohbet etti. Kendilerini kutladı.

Kemal Şahin gibi hayırsever iş adamlarının Çorlu’ya eğitime destek vermeleri bekleniyor.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları