Tekirdağ Jandarma Hırsızları Operasyon İle Yakaladı « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - TEKİRDAĞ HABERLERİ - Tekirdağ Jandarma Hırsızları Operasyon İle Yakaladı

Tekirdağ Jandarma Hırsızları Operasyon İle Yakaladı

Tekirdağ Jandarma Hırsızları Operasyon İle Yakaladı

Tekirdağ İl jandarma Alay Komutanlığına bağlı ekipler işyerlerinde meydana gelen hırsızlık olayları ile ilgili olarak yaptıkları operasyonda 4 kişi yakaladı.

Tekirdağ İl jandarma Alay Komutanlığına bağlı ekipler işyerlerinde meydana gelen hırsızlık olayları ile ilgili olarak yaptıkları operasyonda 4 kişi yakaladı. Yakalanan 4 zanlı ifadeleri alındıktan sonra çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildiler.

Şarköy ilçesi Mürefte Beldesi Uçmakdere köyünde meydana gelen M.Ş. ve A.Ü. isimli şahıslara ait iş yerlerinden hırsızlık olaylarının meydana gelmesiyle birlikte jandarma ekipleri harekete geçti. Bunun üzerine ilk olarak çevre köylerde bulunan kamera kayıtları incelemeye alındı.

Zanlıların olayda kullandıkları aracın çalıntı olduğu ve kimliklerinin tespit edilmesinin ardından jandarma operasyon için düğmeye bastı. Yapılan operasyon neticesinde Şarköy ilçesi Çınarlı köyü içerisinde M.S., S.A., O.S. ve Ş.K.yakalandı. Yakalanan zanlılardan

M.S. 2005 yılında İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan Süpürge operasyonunda yakalanan çeşitli gasp, kapkaç, silahla yaralama, işyerinden hırsızlık, oto hırsızlığı, uyuşturucu madde imal ve ticareti, polisle silahlı çatışma suçları işleyen 2004 ve 2005 yıllarında bir çok defa banka önlerinde bekleyerek bankadan çıkan vatandaşların yaklaşık 500.000,00TL parasını gasp eden ve bu paralarla lüks bir hayat yaşayan 22 kişilik silahlı suç örgütünün lideri olduğu, şahsın (23) ayrı Hırsızlık, (1) Adam öldürmeye Tam teşebbüs ve (1) 6136 S.K.M suçlarından sabıkasının olduğu ve cezaevinden firar ettiği anlaşılmış olup, şahıslar çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklanarak cezaevine konulmuşlardır.

Popüler aramalar

çorlu cezaevi (14)

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları