Tenis şampiyonasında Çorlu Doğa Farkı « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Tenis şampiyonasında Çorlu Doğa Farkı

Tenis şampiyonasında Çorlu Doğa Farkı

Tenis şampiyonasında Çorlu Doğa Farkı

Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve İl Merkez Tenis Kortlarında gerçekleştirilen OKUL SPORLARI TENİS MÜSABAKALARI sonuçlandı.

Kurum tarafından açıklanan sonuçlara göre, Çorlu Doğa Koleji öğrencileri grup olarak YILDIZ ERKEKLER İL BİRİNCİSİ, Çorlu Doğa Koleji öğrencisi Cemre Atike KAYAN ferdi kategoride YILDIZ KIZLAR İL ÜÇÜNCÜSÜ oldu.

DOĞA KOLEJİ RAKETLERİYLE DE FARK ATTI

Uyguladığı Doğa Konseptli Eğitim Modeliyle Türk Eğitim Sisteminde çığır açan ve sektörde öncü konuma yerleşen Doğa Koleji, akademik başarılarının yanında sanat, edebiyat ve spor alanlarında da başarılarını sürdürüyor.

Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından il çapında düzenlenen ve birçok özel ve devlet okulunun katılımıyla gerçekleşen OKUL SPORLARI TENİS MÜSABAKALARI, Küçükler, Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde yapılan karşılaşmalarla 10 Nisan 2012 Salı günü Tekirdağ Merkez Tenis Kortlarında gerçekleştirildi.

Birçok öğrencinin ter döktüğü ve kazanmak için uğraş verdiği karşılaşmalar sonunda alınan setlere göre, Çorlu Doğa Koleji İlköğretim Okulu öğrencileri Mert Bora YILDIRIM, Bora ÇAKIR, Arda Güven ÇİFTÇİ ve Metehan CAYMAZ’dan oluşan Doğa Koleji ekibi, 8 grup arasından sıyrılarak YILDIZ ERKEKLER İL BİRİNCİSİ, Çorlu Doğa İlköğretim Okulu öğrencisi Cemre Atike KAYAN ise 7 okulun sporcularının yarıştığı ferdi kategoride YILDIZ KIZLAR İL ÜÇÜNCÜSÜ oldu.

ÇORLU DOĞA KOLEJİ
Kurumsal İletişim Birimi
0 282 654 05 05 / www.dogakoleji.com

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları