Türkgücü köyü yolundaki çukurlar kazalara davetiye çıkartıyor. « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Türkgücü köyü yolundaki çukurlar kazalara davetiye çıkartıyor.

Türkgücü köyü yolundaki çukurlar kazalara davetiye çıkartıyor.

Türkgücü köyü yolundaki çukurlar kazalara davetiye çıkartıyor.

Yoldaki çukurlar kazalara davetiye çıkartıyor.

Çorlu Türkgücü Köyü yolu Yılmaz Alpaslan Caddesi üzerinde oluşan çukurlar tehlike saçarak sürücüler için büyük tehlike oluşturuyor.

Türkgücü köyü Yılmaz Alpaslan Caddesi üzerinde bulunan fabrikaların sıkça kullandıkları yolda açılan çukurlar tehlike saçıyor. Yolun belirli yerlerinde oluşan büyük, küçük çukurlar araç sürücülerine zor anlar yaşatıyor. En büyük tehlike ise çukura istemeyerekte olsa giren araçların lastiklerinin patlaması adeta kazalara davetiye çıkartıyor. Sürücüler yoldaki çukurların biran önce yapılmasını istediklerini belirttiler.

KAZALARA DAVETİYE ÇAKIRTIYOR.

Yolda oluşan büyüklü küçüklü çukurların adeta kazalara davetiye çıkardığını belirten araç sürücüleri “ Biz burada bulunan fabrikalara malzeme getiriyoruz, ancak yolda oluşan çukurlar adeta kazalara davetiye çıkarmaktadır. Çukurlardan kaçan araçlar şerit değiştiriyor veya yol kenarına kaçıyor. Buda bir kaza demektir, bunun için belediye ekiplerinin acilen buraya bir çözüm bulması gerekmektedir. Aksi takdirde büyük sıkıntılar ortaya çıkabilir” şeklinde konuştular.

FABRİKA YÖNETİCİLERİDE TEPKİLİ.

Yoldaki çukurlarla ile ilgili olarak bir tepkide fabrika yöneticilerinden geldi. Yolda her yağıştan sonra bu tür çukurların açıldığını belirten sanayi kuruluşlarının temsilcileri “ Biz çevre vergimizi Belediyeye veriyoruz ancak verdiğimiz verginin karşılığını ise alamıyoruz. Defalarca Belediyeye bu konuda giderek yolun durumunu anlattık. Biz mağduruz belediyenin Ülkenin ekonomisine katkı sağlayan bu kadar sanayi kuruluşunu mağdur etmeye hakkı olmadığına inanıyoruz ve yoldaki çukurların bir kaza meydana gelmeden yapılmasın istiyoruz”dediler.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları