Uygur kardeşler Çerkezköylüleri kahkahaya boğdu « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇERKEZKÖY HABERLERİ - Uygur kardeşler Çerkezköylüleri kahkahaya boğdu

Uygur kardeşler Çerkezköylüleri kahkahaya boğdu


Uygur kardeşler Çerkezköylüleri kahkahaya boğdu

Çerkezköy Belediyesi, kültürel etkinlikler kapsamında Süheyl ve Behzat Uygur Tiyatrosu’nun ‘Komedi Komedi’ adlı oyununu Çerkezköylülerle buluşturdu. Anfi Tiyatro’da oynanan oyun büyük ilgi görürken Çerkezköylülerden büyük alkış aldı.

Türk tiyatrosunun usta isimlerinden Behzat-Süheyl Uygur kardeşler ‘Komedi Komedi’ oyunu ile Çerkezköylüleri kahkahaya boğdu.

ANFİ TİYATRO’DA SAHNELENDİ
Behzat ve Süheyl Uygur, Çerkezköy Belediyesi’nin ücretsiz kültürel etkinliği kapsamında Çerkezköylülerle buluştu. Anfi Tiyatro’nda önceki gün sahnelenen ‘Komedi Komedi’ adlı oyunu Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Gökhan İnce, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, İl Genel Meclis Üyeleri Hasan Karaca ile Abdurrahman Çiçek, AK Parti Tekirdağ İl Yönetim Kurulu Üyesi Sait Yazı, Çerkezköy’ün duayen sanayicilerinden Ömer Kılınç, PTT Çerkezköy Müdürü Ali Arslan, Yağmur Turizm’in sahibi Akın Yılmaz ile çok sayıda Çerkezköylü izledi.

KAHKAHA TUFANI YAŞATTILAR
Geleneksel Türk tiyatrosu malzemelerinin kullanıldığı, güncel esprilerle bezenmiş ve temposu hiç düşmeyen oyunda, Behzat ve Süheyl Uygur kardeşler, oyun boyunca izleyicilere kahkaha tufanı yaşatırken, oyunda ayrıca Birol Engeler, Berat Yenilmez, Mustafa Önder Keskin, Özlem Gürler, Zeynep Yaldız ile Desen Uygur da rol aldı. Çerkezköylülerin bol bol güldüğü oyunun sonunda oyuncular ayakta alkışladı.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları