Vezirköprülüler Çorlu’da piknikte bir araya geldi « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Vezirköprülüler Çorlu’da piknikte bir araya geldi

Vezirköprülüler Çorlu’da piknikte bir araya geldi

Vezirköprülüler Çorlu’da piknikte bir araya geldi

Çorluda bulunan Samsun Vezirköprülüler Derneği tarafından piknik düzenlendi. Yoğun katılımın gerçekleştiği pik-nikte sanatçılar ile doyasıya eğlenildi.

Çorlu’da bulunan Samsun Vezirköprülüler Derneği tarafından piknik düzenlendi. Yoğun katılımın gerçekleştiği pik-nikte sanatçılar ile doyasıya eğlenildi.

Ulaş Çamlığında düzenlenen piknik etkinliğine Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, Çorlu belediye başkanı Ünal Baysan, Çorlu Bakkallar odası başkanı Yusuf Gümüş, CHP ilçe başkanı Adnan Kum, ile çok sayıda davetli katıldı.

Piknikte konuşan dernek başkan yardımcısı Şükrü Kırıkçı “ Düzenlemiş olduğumuz 4.Geleneksel Birlik ve Dayanışma pikniğimizle bu yıl sizlerleyiz.

Gerçekten bizleri kırmayıp etkinliğimize katılan tüm davetlilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz” dedi. Etkinliğe katılan CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü ise, yapılan etkinliğin son derece güzel olduğunu belirterek “ Bugün burada sizlerle olmaktan son derece mutluyum.

Bu etkinlikte emeği geçenleri kutluyorum”dedi. Belediye başkanı Ünal Baysan ise, böyle güzel bir etkinlikte olmaktan mutluluk duyduğunu ve emeği geçenleri kutladığını söyledi.

Daha sonra CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü’ye dernek yönetimi tarafından semaver hediye edildi. Belediye başkanı Ünal Baysan, CHP ilçe başkanı Adnan Kum ve Bakkallar odası başkanı Yusuf Gümüş’e ise plaket verildi.

Daha sonra ise sanatçı Mine Akşahin ve Gurbetçi Ali’nin konserleri ile katılanlar unutulmaz bir piknik yaşadılar.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları