Yalancı Aranıyor Çorluda Dünya Tiyatrolar Gününde tekrar sahnelenecek « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Yalancı Aranıyor Çorluda Dünya Tiyatrolar Gününde tekrar sahnelenecek

Yalancı Aranıyor Çorluda Dünya Tiyatrolar Gününde tekrar sahnelenecek

Yalancı Aranıyor Çorluda Dünya Tiyatrolar Gününde tekrar sahnelenecek

Yalancı Aranıyor 27 Mart Dünya Tiyatrolar Gününde tekrar sahnelenecek

Çorlu Belediyesi Tiyatro topluluğu tarafından 16-17 Mart tarihleri arasında ücretsiz olarak sahnelenen Yalancı Aranıyor isimli oyun 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü münasebetiyle saat: 20.00de 3. kez izleyici karşısına çıkacak.

Yönetmenliğini Tayfun Tosbacı, Yönetmen Yardımcılığını İmren Gözde’nin yaptığı “Yalancı Aranıyor” isimli oyun sahnelendiği iki gece boyunca izleyicilerden tam not aldı.

Yalan temasını farklı bir açıdan ele alan oyun, Milletvekili Kamil’in kendi işlerini yürütebilmesi için görevlendireceği yalancıyı aramasıyla başlıyor.

Yakışıklı ve yetenekli Yalancı Tevfik önce işleri yoluna koyuyor, ne var ki zamanla düzeltmeye çalıştığı bütün işler karmakarışık bir hal alıyor.

Politikayla yalan sanatının inanılmaz birleşimi, gerçek hayatta rastlanabilecek karakterlerin şaşırtan yüzleri Yalan Aranıyor adlı oyunda sahnelendi.

Milletvekili Kamil, genç ve güzel eşi Şehnaz, Yalancı Tevfik, Koruma Vedat, Çılgın Pervin, Feride, Hizmetçi Leyla, Rüstem ve Kabadayı Haydar’ın arasında geçen komik diyaloglar izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı. Çıkarcılar, yalancılar, masumlar, müebbetler, şartlı salıverilenler, âşıklar, entrikacılar, siyasetçiler, ihanetçiler, Yalan Aranıyor adlı oyunda bir araya geldi.

Yalancı Aranıyor isimli oyuna can veren başarılı oyuncular ise şöyle: Mustafa Gülmüş, İmren Gözde, Sema Dede, Ömer Uslu, Tahir Gürbüz, Gözem Tuna, Mustafa Geylan, Kenan Öcalan, Burcu Akbaş ve Tayfun Tosbacı.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , ,
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları