Yenice beldesinde bulunan Burada denize girmeyin tabelasını kim astı merak ediyoruz « Çorlu Haberleri – Çorlu haber-Çorlu Haberleri – Çorlu, Çorlu son dakika haberleri
Buradasınız: Ana sayfa - ÇORLU HABERLERİ - Yenice beldesinde bulunan Burada denize girmeyin tabelasını kim astı merak ediyoruz

Yenice beldesinde bulunan Burada denize girmeyin tabelasını kim astı merak ediyoruz

Yenice beldesinde bulunan Burada denize girmeyin tabelasını kim astı merak ediyoruz

Çorlu Yenice beldesinde bulunan Çorlu Belediye Plajında bulunan tabela dikkat çekiyor.

Çorlu Yenice beldesinde bulunan Çorlu Belediye Plajında bulunan tabela dikkat çekiyor. Üzerinde “Denize Girilmesi Tehlikeli ve Yasaktır” Acil Durumlarda 112’yi arayınız” yazması dikkat çekiyor.

Çorlu Belediyesine ait Çorlu plajı geçtiğimiz yıllarda vatandaşların gelip denize girdiği en büyük plajlardan bir tanesiydi. Ancak plaja geçtiğimiz yıl bir tabela kondu ve bu tabela kim ya da kimler tarafından konduğu belirtilmedi.

Plaja tabela konmasıyla birlikte üzerine sadece büyük harfler ile “ Denize Girilmesi Tehlikeli ve Yasaktır” yazarken yine aynı tabelanın altına ek yapılarak “ Acil Durumlarda 112’yi arayınız” yazıyor. Tabelayı gören Halk merak ederek şimdi bu tabelanın buraya hangi kurum tarafından konduğunu merak ediyor.

Sponsorlu bağlantılarARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Sıradaki Haber Başlıkları
Habere Yorum yapın

Benzer Haber Başlıkları